Reference

Československá obchodní banka, a.s.

Na konci roku 2013 byla realizována obnova hlavního konferenčního sálu pro cca. 200 osob. Původní analogová technologie byla nahrazena digitálním přenosem obrazu i zvuku. Sál je nyní vybaven dvojicí HD projektorů, ozvučen systémem line-array a řízen dotykovými panely CUE. Sál, stejně jako technika, kterou je vybaven, umožňuje jeho rozdělení na dva menší nezávislé celky. Na základě úspěšné realizace tohoto projektu pak byla v lednu 2014 uzavřena smlouva na dodávku a servis AV techniky zahrnující nejen centrálu společnosti v Radlické ul. ale také všechny pobočky v České republice.

O2 Czech Republic, a.s.

Dlouhodobá spolupráce probíhající na základě smlouvy pokrývající celou ČR, která spočívá zejména v poradenských službách, dodávkách a instalacích AV techniky stejně jako službách servisních. Jedním z posledních projektů byla obnova AV techniky ve 12ti zasedacích místnostech, do kterých byly instalovány řídicí systémy CUE. V nedávné době pak proběhla také dodávka a instalace AV techniky na ostravské pobočce, kde bylo vybaveno call centrum a 7 zasedacích místností.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Kompletní vybavení AV technikou nové budovy Filadelfie na Pankráci, nově zrekonstruované pobočky na Náměstí Republiky v Praze a pobočky v Brně v nové budově Trinity Office Center. Prezentační technikou a řídicími systémy bylo vybaveno celkem 98 zasedacích a školících místností. S klientem jsou i nadále realizovány nové projekty, poskytovány servisní služby a pronájmy AV techniky.

RSJ a.s.

Vybavení nových prostor společnosti RSJ v budově Florentina audiovizuální technikou – reprezentativní zasedací místnost s Full HD projektorem instalovaným v podhledovém výtahu, společný prostor s projekcí a plošným ozvučením včetně mikrofonů a menší zasedací místnosti vybavené 42“ – 60“ monitory  osazenými na stěně. Součástí dodávky byla také projektová příprava včetně koordinace stavebních příprav.

AVG Technologies CZ, s.r.o.

Dodávka AV techniky do nových prostor společnosti na pražském Smíchově pro 21 zasedacích a školících místností. Dodány a instalovány byly projektory, projekční plochy, ozvučení a prezentační monitory.

Siemens s.r.o.

Dodávka a instalace AV techniky pro pobočku společnosti v Ostravě, konkrétně se jednalo o 7 zasedacích a 4 školící místnosti. Součástí byly také přehrávače multimediálního obsahu pro digital signage.

Atos IT Solutions and Services, s.r.o.

Dodávka a instalace AV techniky do nově rekonstruovaných prostor společnosti. Vybaveno bylo celkem 7 zasedacích místností. Dodány a instalovány byly projektory, monitory, projekční plátna, ozvučení a přípojná místa.

Novartis, s.r.o.

V rámci rozšiřování společnosti bylo vybaveno celkem 8 zasedacích a videokonferenčních místností. Mimo realizaci nových projektů spočívá spolupráce také v zajišťování servisních služeb.

Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a.s.

Nové zasedací místnosti vybavené projekcí a velkoformátovými monitory.

Dalšími významnými klienty jsou společnosti:

Renault Česká republika, a.s., Mondelez Czech Republic s.r.o. (dříve Kraft Foods)